Cīrulīši un ziemas aktivitātes

Februāris- pēdējais ziemas mēnesis. Parasti ļoti ziemīgs un arī šogad aukstums un sniegs netrūkst. Putniem šādā laikā ir grūti, tāpēc mēs kaut nedaudz  parūpēsimies un turpināsim tiem piedāvāt barību barotavā, lai tiem vieglāk sagaidīt pavasari.

Turpināsim izbaudīt ziemas priekus, slēposim un trauksimies ar ragaviņām no kalniņa. Kā arī sekosim līdzi ziemas olimpiskajām spēlēm un iepazīsim ziemas sporta veidus. Mācīsimies tos nosaukt attēlos, gudrosim, kas tiem visiem kopīgs.

Sagaidot jauno suņa gadu, gatavosimies karnevālam, kurā pārstāvēsim janvāri. Mācīsimies dziesmu, deju, dzejoli un iepriecināsim citus ar savu priekšnesumu.  Kā arī vērosim pārējo grupu priekšnesumus, kas stāstīs par citiem gada mēnešiem.

Iepazīsim arī Latvijas mājdzīvniekus un meža dzīvniekus,  bagātināsim savu valodu un mācīsimies nosaukt mājdzīvnieku ģimenes, nosaukt darbības vārdā to valodu- blēj, ņaud, rej, mēkšķ, mauj, rukšķ, zviedz, bubina, dzied….uc.

Iepazīsim  latviešu pasaku autori un ilustratori Margaritu Stārasti, Aplūkosim viņas grāmatas, klausīsimies pasakas, zīmēsim ilustrācijas un veidosim plastilīna tēlus. Brauksim ekskursijā uz Rīgas kinostudiju, vērosim kā top Animācijas Brigādes multfilmas.

Ļoti darbīgs mēnesis, kā vienmēr!

Advertisements