Esam izvēlēti dalībai FEE Ekoskolu starptautiskajā Twinning projektā

  

Esam izvēlēti dalībai FEE Ekoskolu starptautiskajā Twinning projektā, kura koordinatori ir Anglijas Ekoskolu programmas vadītāji. Mums par sadarbības partneri ir izraudzīta skola Varnā,  Bulgārijā- The Little Prince Private Language School and Kindergarten. http://www.thelittleprinceschool.com

 

Esam uzsākuši saraksti ar “The Little Prince” Ekoskolas koordinatori un vienojušies par pirmajām aktivitātēm, kuras palīdzēs mums tuvāk iepazīt vienam otru.

 

Ropažu novada pašvalsdības PII”Annele” un The Little Prince Private Language School and Kindergarten, Varna, Bulgārija

Projekta mērķis Projekta gala produkts vai sasniedzamais rezultāts Projekta aktivitāte(s)
Veselīga dzīvesveida veicināšana  un dzimtās vietas patriotisma veidošana,izpratnes par  globālo pilsoniskumu  un kultūras daudzveidību

veidošana, sadarbojoties ar Varnas PII”The Little Prince” Bulgārijā.

 

 

 

 

 

1.

Foto un zīmējumu albums ar Ropažu tuvākās apkārtnes vērtībām un Bulgārijas PII”The little Prince” apkārtnes vērtībām audzēkņu skatījumā.

Uzzinām, kādā vidē dzīvo mūsu draugi Bulgārijā, iepazīstinām viņus ar mūsu Ropažu ievērojamākām vietām, dabas , kultūras un vēsturiskiem objektiem.

 

2.

Būsim sapratuši , ka katrai tautai ir savas tradīcijas arī virtuvē un ēdiena gatavošanā, un abām tautām ir daudz kopēja.

Kopā ar bulgāru bērniem veidosim kopīgu digitālu ( arī papīra formā) recepšu grāmatu, kurā būs gan latviskās virtuves receptes, gan bulgāru tradicionālās ēdienu receptes

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Pārgājieni , izmantojot Ropažu ilustratīvo karti, fiksējot vērtīgo , ar ko iepazīstinām viens otru caur fotogrāfijām un bērnu zīmējumiem.

Fotografēšana dabā, zīmēšana dabā, kopīga digitāla fotoalbuma veidošana.

 

 

 

 

 

 

2.

Diena , kad mūsu b/d ēdnīcā tiks pasniegti tikai latviešu tradicionālie ēdieni.

Bērni paši gatavos latviešu tradicionālos ēdienus.

Veidosim ēdienu receptes.

Kopā ar bulgāru bērniem veidosim kopīgu digitālu ( arī papīra formā) recepšu grāmatu, kurā būs gan latviskas virtuves receptes, gan bulgāru tradicionālās ēdienu receptes.

Izmēģināsim kādu bulgāru ēdiena recepti.

 

 

 

Advertisements