Veselīgais našķis

“BRĪNUMPUPAS” MUSLI BATONIŅI

Šādi musli batoniņi garantē kārtīgu enerģijas devu gan maziem, gan lieliem.  Ja tā pamatā izmanto augstas kvalitātes auzu pārslas, ēdājs saņems maksimāli daudz vērtīgus labumus.  Ar pārējām sastāvdaļām var variēt pēc savas sirds patikas un izvēlēties savus vismīļākos riekstus, žāvētas ogas, sēkliņas un augļus.

Kad visas izvēlētās sastāvdaļas sagatavotas – žāvētie augļi, ogas, rieksti sasmalcināti,  izkausē sviestu un tam  pievieno zemesriekstu sviestu. Zemesriekstu sviesta vietā var izmantot arī parastu sviestu. Auzu pārslām un riekstiem piejauc zemesriekstu sviesta,  silto medus, sviesta masu un kārtīgi visu samaisa.

Tad masu pilda traukā pēc  izvēles. No tā būs atkarīga  enerģijas batoniņu forma, lielums un biezums. Visu ietin pārtikas plēvē, kārtīgi nospiež un uz laiku ievieto ledusskapī. Ja to neizdarīsiet , musli batoniņi negribēs turēties kopā.

Mūsu musli batoniņu sastāvā bija auzu pārslas, rozīnes, žāvētas dzērvenes, saulespuķu sēkliņas,bio medus, sviests un bio zemesriekstu sviests.

Mums izdevās ļoti gardi! Lai izdodas arī jums!

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements