Darināsim Vēja zvanus Ropažu parkam

Pastāvēs, kas pārvērtīsies – ar šādu saukli šogad, sagaidot Lielo talku,  notiek vides izglītības aktivitātes dažādos pilsētās un novados Latvijā. Arī Ropažu novada iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties akcijā „Pārvērtību vējos”, no PET pudelēm un citiem plastmasas izstrādājumiem darinot Vēja zvanus.

Plastmasa ir vairakkārt izmantojams materiāls, un tas var kalpot ne tikai sadzīviskiem nolūkiem, bet arī kā vides dizaina elements. Izmantojot iztēli, radošu izdomu un nedaudz praktiska darba, mēs plastmasas izstrādājumiem varam likt  piedzīvot pavisam neparastas pārvērtības!

Darināsim Vēja zvanus Ropažu parkam.  

Iesaisties arī Tu!

  • Līdz 7. aprīlim no plastmasas pudelēm un citiem plastmasas izstrādājumiem darini Vēja zvanus.
  • aprīlī atnes tos uz PII „Annele”, Ropažu vidusskolu vai Ropažu KIC.
  • aprīlī plkst. 17:00 piedalies brīvdabas pasākumā „Pārvērtību vējos”, kad kopīgi veidosim krāsainu Vēja zvanu parādi Ropažu parkā. Tiekamies Āra klasē!
  • Ja tev mājās ir liekas PET pudeles, līdz 23. martam nes tās mums (nogādā uz Ropažu Kultūras un izglītības centra Sabiedrisko attiecību daļu), lai mēs kopīgiem spēkiem tās pārvērstu Vēja zvanos!

Idejas tam, kādus Vēja zvanus no PET pudelēm iespējams izveidot, smelies šeit.

Organizē: Ropažu novada Ekoskolas – Pirmsskolas izglītības iestāde „Annele”, Ropažu vidusskola un Ropažu novada pašvaldība

Informāciju sagatavoja

Ropažu novada pašvaldības SA daļa

Advertisements