Atnes nevajadzīgo plastmasas maisiņu mums!

Ropažu novada pašvaldība kopā ar novada izglītības iestādēm, Ekoskolām: pirmsskolas izglītības iestādi „Annele”, Ropažu vidusskolu un aktīvajiem iedzīvotājiem iesaistījusies Lielās Talkas izsludinātajā konkursā „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”. Konkursa ietvaros kā viena no aktivitātēm būs: izmantojot vecos, vairs nevajadzīgos plastmasas maisiņus, no tiem tiks darināta praktiska, otrreiz izmantojama lieta – spilvens/ krēsls mūsu zaļajam projektam – Āra klasei.Lai aktivitāte varētu notikt, ļoti lūdzam Jūs caurskatīt savu māju plauktus un atvilktnes, pagrabus un pieliekamos, atrast visus nevajadzīgos plastmasa maisiņus, kurus paredzēts izmest, un atnest tos mums, uz Ropažu novada Kultūras un izglītības centru Sabiedrisko attiecību daļu (Sporta iela 2, k.2, Ropaži, 2. stāvā).

Plastmasas maisiņus varat nodot arī PII “Annele” un Ropažu vidusskolā Ekoskolas koordinatorei, skolotājai Silvijai Kantānei.

Maisiņi var būt visvisādi: krāsaini, apdrukāti un vienkrāsaini, pavisam mazi un pavisam lieli, biezi un plāni, caurspīdīgi un ne tik caurspīdīgi. Tie pilnīgi noteikti var būt arī maizes maisiņi, kas noteikti ir katrā mājā! Vienīgais nosacījums – tiem jābūt tīriem un sausiem. Lūdzu atrodiet, atbalstiet un atnesiet mums izejmateriālus interesanta objekta veidošanai. Un pajautājiet arī saviem draugiem un kaimiņiem!

Lūdzam Jūs pacensties šo izdarīt ātri un operatīvi – pirmo apjomu mums nepieciešams savākt jau līdz 12. martam, bet arī pēc tam plastmasas maisiņi mums būs noderīgi!

Informāciju sagatavoja

Ropažu novada pašvaldības SA daļa 

 
Advertisements